Naše služby

Proč spolupracovat s námi

  • Jsme na trhu mailingových firem od roku 1993 a máme zkušenosti s malými zakázkami 300 kusů stejně tak jako s hromadnými do 3,5 miliónu
  • Sídlíme v Praze s výbornou dopravní dostupností s možností skladování
  • Poskytujeme slevy na poštovném z celoročního hromadného bonusu
  • Pracujeme s kmenovými zaměstnanci ve vlastních prostorách a s naší technologií
  • Jsme flexibilní a vždy přistupujeme ke klientovi individuálně
  • Jsme certifikovanou společností v rámci řízení managemantu jakosti, životního prostředí a ochrany dat

Naše společnost pro vás zajistí všechny zakázky, které se balí do obálek, fólie, kartonu nebo jako samotný dopis – co by obálka. Zpracování zakázek může klient sledovat přes webové rozhraní našich stránek.

Kompletní zajištění direct mailingu

Zajistíme službu direct mailu na klíč – od zpracování grafického návrhu, tisk a kompletaci, odeslání a vyhodnocení zpětné odezvy, včetně elektronické podoby vrácené pošty a skladování materálů.
více...

Rozesílání

Hromadné strojové i ruční rozesílání zásilek prostřednictvím kontroly OMR a Barcode pro bezpečné a bezchybné obálkování, výstupní kontrola.
více...

Digitální tisk

Produkční plnobarevný digitální tisk do formátu A3+ na různé typy materiálů, včetně personifikace za ceny ofsetového tisku včetně knihařského zpracování a dokončovacích prací.
více...

Balení, fóliování a kompletace

Zabalení buď do klasické fólie nebo v různých barvách a v různých silách a velikostech s možností smrštování a dokládání příloh a reklamních předmětů.
více...

Grafika a DTP studio

Na základě dodaných podkladů (stačí jen představa), zpracujeme grafický návrh dokumentů, letáků, brožur, složenek, samolepících štítků apod., a po Vámi provedené korektuře zajistíme tisk.
více...

Příprava tisku a tisk

Zpracujeme dodané podkladové materiály do tiskové podoby a zajistíme nejvýhodnější variantu tisku – digitální nebo ofsetovou. V případě personalizovaných dokumentů, tiskneme buď na předem vytištěný dokument nebo přímo párujeme text s databází.
více...

Zpracování dat a prodej databází

Adresy pro rozesílací akci Vám vybereme z databáze všech podnikatelů - právnických a fyzických osob na základě zadaných kritérií, které jsou obsahem zápisu do obchodního rejstříku nebo živnostenského listu. Dodané adresy zpracujeme pro potřeby rozesílání.
více...

Personalizace dokumentů

Personalizujeme jednotlivé dokumenty a to i v atypických formátech, černobíle i barevně. Dynamicky měníme data dle potřeb klientů a to i více adresných dokumentů v rámci jedné tiskévé úlohy.
více...

Skladování

Skladování zajišťujeme ve vlastních prostorách s paletovým uložením a s možností kontroly zůstatků přes PC.
více...

Kulturní a společenské akce – Vrtbovská zahrada

Vrtbovská zahrada originálně řešený architektonický skvost, je přístupná z Karmelitské ulice na Malé Straně v Praze.
více...

 

Aktuality

13.7.2021

Výzva

Společnost CASUS DIRECT MAIL a.s., se sídlem Praha 4, Žilinská 5/2773, PSČ 141 00, IČ 496 80 871 tímto oznamuje, že na valné hromadě konané dne 13.7.2021 došlo ke změně stanov, na základě níž byla schválena přeměna akcií listinných na zaknihované akcie a tímto vyzývá všechny akcionáře, aby společnosti předložili vydané listinné akcie ve lhůtě dvou měsíců ode dne zveřejnění v sídle společnosti.
17.10.2018

Slavíme 25 let!

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.

více aktualit...