Grafika a DTP studio

Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku na míru

Telefon
+420 272 088 350-52

E-mail

 

Vyjádření zákazníků

Firma Casus Direct Mail zajišťuje pro potřeby Liberálního institutu veškerou distribuci materiálů, brožur a pozvánek na akce konané v rámci činnosti firmy. Spolupráce s touto firmou je pro nás přínosem především v komplexnosti poskytovaných služeb.

Ing. Miroslav Ševčík, ředitel

Naši pracovníci DTP studia jsou připraveni vytvořit vám grafický návrh podoby vašeho dopisu, brožury či jiného druhu mailingu a po korektuře navrhnou vhodný druh papíru, gramáž, úpravu povrchu, rozvržení textu a obrázků a finální podobu produktu.

Ve spolupráci s oddělením IT pak navrhnou pozice v dokumentu, které budou personifikovány dle představ klienta a dle předpisů pošty. Korektury se provádějí obvykle mailem prostřednictvím náhledového dokumentu v pdf nebo přímo v kanceláři společnosti Casus.

Předtisková příprava (prepress) zahrnuje pracovní stanice Apple Macintosh s kalibrovatelnými monitory Barco, bubnový skener Heidelberg Tango, optické rozlišení 11000dpi, max. formát 480 x 450 mm, plošný skener Heidelberg Linoscan 2200, optické rozlišení 800x1600 dpi, max. formát 305 x 432 mm, osvit na film (CTF) Hercules Elite, max. formát 762x560 mm, max. rozlišení 5080 dpi, Delta workflow, chemický nátisk Imation Matchprint, do formátu A2, nátisk přímých barev.

Používaný Software Adobe Acrobat + Pitstop Professional, Heidelberg SignaStation, systém elektronické montáže umožňující zhotovit kompletní tiskovou formu s výstupem na tiskovou desku, Heidelberg MetaDimension. Softwarový RIP pracující s formáty PDF a PostScript, generování náhledů tisku, Heidelberg Prepress Interface systém zajišťující přednastavení barevníkových zón tiskových strojů pomocí dat z předtiskové přípravy. CTP Heidelberg Prosetter, osvitová jednotka na fotopolymerní tiskové desky do formátu B1, s integrovaným registračním zařízením a připojeným vyvolávacím automatem Glunz&Jensen Raptor.

required
required required
   


 
 

Aktuality

17.10.2018

Slavíme 25 let!

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.
4.6.2014

Moře možností s naší velkoplošnou tiskárnou

Využijte naší novou nabídku na velkoplošní tisk za výhodné ceny!

více aktualit...