Rozesílání

Kontaktujte nás, připravíme Vám nabídku na míru

Telefon
+420 272 088 350-52

E-mail

 

Vyjádření zákazníků

Naše firma COFIDIS s.r.o. spolupracuje s firmou CASUS Direkt mail a.s. víc než rok. Tiskne nám naše firemní materiály a v rámci našich direkt mailu zabezpečuje kompletní službu - tisk dokumentů s personalizací, kompletaci a odbavení na poště.

Martina Mujdžićová, Marketing manager

Strojové hromadné rozesílání zajišťujeme na 3 obálkovacích linkách s kapacitou 30 000 obálek za hodinu do formátu A5 a s možností vkládat až 6 příloh, které mohou být personifikovány a vzájemně párované v hromadné korespondenci.

Přesnost a bezpečnost obálkování je kontrolováno prostřednictvím OMR a Barcode nebo čárovým kódem, výstupní kontrolou a kamerovým systémem.

Ruční balení připravujeme na knihařských strojích, kde dokumenty, přílohy, brožury a pod. nejprve falcujeme, snášíme, sešíváme a teprve potom kompletujeme do standardních i nestandardních obálek, lepíme karty na pozice, přikládáme reklamní předměty, skládáme nebo zpracováváme zakázku na klíč.

required
required required
   


 
 

Aktuality

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.
4.6.2014

Moře možností s naší velkoplošnou tiskárnou

Využijte naší novou nabídku na velkoplošní tisk za výhodné ceny!

více aktualit...