STEM a STEM/Mark

Datum: 10.10.1999
Autor: Jan Hartl, jednatel a ředitel
Při nárocích na zajištění operativní a bezchybné distribuce tazatelských úkolů (včetně tisku) jsme při výběru mailingové agentury preferovali především spolehlivost a rychlost doručení předaných materiálů, preciznost zpracování a v neposlední řadě příznivou cenu srovnatelnou s konkurencí.

Při nárocích na zajištění operativní a bezchybné distribuce tazatelských úkolů (včetně tisku) jsme při výběru mailingové agentury preferovali především spolehlivost a rychlost doručení předaných materiálů, preciznost zpracování a v neposlední řadě příznivou cenu srovnatelnou s konkurencí. Těmto požadavkům nejlépe vyhověla firma Casus Direct Mail a proto již 5 let zajišťuje distribuci našich mareriálů, a to jak ve výzkumech, týkajících se preferencí politických stran, tak ve výzkumech komerčních, týkajících se analýzy spotřebitelského trhu.

Při realizaci jednotlivých mailingových akcí se ukázalo, že při řešení operativních změn a požadavků ze strany naší agentury, prokazuje firma Casus dostatečnou míru flexibility, což souvisí s profesionální přístupem jednotlivých pracovníků firmy.

V Praze dne 10.10.1999

Za Středisko Empirických výzkumů

PhDr. Jiří Šandera Jan Hartl
výkonný ředitel jednatel a ředitel

Kontakt - 224229308

 

Aktuality

17.10.2018

Slavíme 25 let!

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.
4.6.2014

Moře možností s naší velkoplošnou tiskárnou

Využijte naší novou nabídku na velkoplošní tisk za výhodné ceny!

více aktualit...