Liberální institut

Datum: 8.11.2002
Autor: Ing. Miroslav Ševčík, ředitel
Firma Casus Direct Mail zajišťuje pro potřeby Liberálního institutu veškerou distribuci materiálů, brožur a pozvánek na akce konané v rámci činnosti firmy. Spolupráce s touto firmou je pro nás přínosem především v komplexnosti poskytovaných služeb.

Firma Casus Direct Mail zajišťuje pro potřeby Liberálního institutu veškerou distribuci materiálů, brožur a pozvánek na akce konané v rámci činnosti firmy. Spolupráce s touto firmou je pro nás přínosem především v komplexnosti poskytovaných služeb. Vyhovuje nám způsob zajišťování každé akce, kdy z naší strany dochází pouze k předávání podkladů na disketě nebo mailem a celý proces od vytvoření grafického návrhu, přes DTP, tisk a rozeslání zajišťuje firma Casus na klíč.

Vzhledem k povaze neziskové organizace byla při výběru firmy Casus důležitá rovněž cena poskytovaných služeb, která se podle našich zkušeností pohybuje těsně pod průměrem trhu.

Na základě zkušeností z více než tříleté spolupráce s firmou Casus máme jistotu, že při plánování akcí, které zajišťuje Liberální institut se můžeme na včasnost a spolehlivost dodávky služeb této mailingové agentury stoprocentně spolehnout.

V Praze dne 8.11.2002

Za Liberální institut

Ing. Miroslav Ševčík Ing. Jiří Schwarz,CSc.
ředitel prezident

Kontakt - 224912199

 

Aktuality

17.10.2018

Slavíme 25 let!

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.
4.6.2014

Moře možností s naší velkoplošnou tiskárnou

Využijte naší novou nabídku na velkoplošní tisk za výhodné ceny!

více aktualit...