ČEZ

Logo: ČEZ Výrobce a dodavatel elektřiny, jedna z největších firem v Evropě.

Vyjádření zákazníků

ČEZ Prodej, s.r.o.

S firmou Casus Direct Mail a.s. spolupracujeme od roku 2005, kdy pro nás realizovala dvě mailingové kampaně. Spolupráce s touto firmou pro nás znamenala během našich kampaní určitou záruku jistoty pro celkové zpracování a spolehlivost při distribuci.

Jana Sedláčková, ředitelka marketingu

Ukázky prací

Logo: ČEZRozesílání katalogů "růžového" průvodce všem domácnostem v ČR v souvislosti s ukončením monopulu prodeje elektřiny . jedná se o největší zakázku, kterou naše společnost realizovala. Zadání bylo vytisknout a rozeslat katalog formátu A5 o 16 stranách - plnobarevný s v vazbou na adresy 3,5 miliónu českých domácností. Podklady jsme obdrželi začátkem prosince a expedice byla ukončena do konce roku. Ověřili jsme si tímto projektem naší maximální kapacitu tisku a rozesílání, což byl průměr cca 100 - 250 tis. odeslaných dopisů za den. Jsme tedy jednou z mála mailingových společností, která potvrdila, že je schopna zpracovat ve velmi krátké lhůtě i maximální objemy zakázek. Do lhůty zpracování nám ještě zasáhly vánoční svátky, což jen potvrzuje vyjímečnost realizace tohoto projektu.
 

Aktuality

17.10.2018

Slavíme 25 let!

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.
4.6.2014

Moře možností s naší velkoplošnou tiskárnou

Využijte naší novou nabídku na velkoplošní tisk za výhodné ceny!

více aktualit...