ČEZ

Logo: ČEZ Výrobce a dodavatel elektřiny, jedna z největších firem v Evropě.

Vyjádření zákazníků

ČEZ Prodej, s.r.o.

S firmou Casus Direct Mail a.s. spolupracujeme od roku 2005, kdy pro nás realizovala dvě mailingové kampaně. Spolupráce s touto firmou pro nás znamenala během našich kampaní určitou záruku jistoty pro celkové zpracování a spolehlivost při distribuci.

Jana Sedláčková, ředitelka marketingu

Ukázky prací

Logo: ČEZRozesílání katalogů "růžového" průvodce všem domácnostem v ČR v souvislosti s ukončením monopulu prodeje elektřiny . jedná se o největší zakázku, kterou naše společnost realizovala. Zadání bylo vytisknout a rozeslat katalog formátu A5 o 16 stranách - plnobarevný s v vazbou na adresy 3,5 miliónu českých domácností. Podklady jsme obdrželi začátkem prosince a expedice byla ukončena do konce roku. Ověřili jsme si tímto projektem naší maximální kapacitu tisku a rozesílání, což byl průměr cca 100 - 250 tis. odeslaných dopisů za den. Jsme tedy jednou z mála mailingových společností, která potvrdila, že je schopna zpracovat ve velmi krátké lhůtě i maximální objemy zakázek. Do lhůty zpracování nám ještě zasáhly vánoční svátky, což jen potvrzuje vyjímečnost realizace tohoto projektu.
 

Aktuality

25.3.2015

Vyhrajte vstupenky na hokej !!!

Realizujte zakázku v hodnotě min. 10 000,- Kč. Využijte mimořádnou příležitost a postupte do slosování o VIP vstupenky na mistrovství světa v hokeji 2015. Slosování proběhne 27.4.2014.
4.6.2014

Moře možností s naší velkoplošnou tiskárnou

Využijte naší novou nabídku na velkoplošní tisk za výhodné ceny!

více aktualit...